Lušno GREEN je bilo v soboto 23. 8. 2025! Na kupu se je zbralo veliko mladih kolesark in kolesarjev.Mladi so polni iskrivih idej, velikih nasmehov, prijetnih gest in prijaznih besed. Delavnice GREEN so bile več kot uspešne. V praksi smo pokazali, da “guma res nikoli ne odfura”. V prijetnem okolju in družbi Bike Park Poseka smo v […]
